stowarzyszenie
#hairpositive

BĄDŹ #hairpositive Z REMINGTON!

Idealne włosy, podobnie jak idealne ciała, nie istnieją. Pokaż swoje włosy i zainspiruj innych do bycia sobą po swojemu. Za każdy post Remington przekaże 20 zł na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Alopecji, które wspiera osoby chorujące na łysienie plackowate.

Weź udział

Idealne włosy, podobnie jak idealne ciała, nie istnieją. Pokaż swoje włosy i zainspiruj innych do bycia sobą po swojemu. Za każdy post Remington przekaże 20 zł na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Alopecji, które wspiera osoby chorujące na łysienie plackowate.

Inteligentna prostownica PROluxe YOU™

O AKCJI

Siwe, cienkie, napuszone, rzadkie, a może i z „łysymi” plackami – każde włosy zasługują na akceptację, a te idealne… po prostu nie istnieją! Skupiamy się na normalizacji podejścia do tematyki włosów, które wymykają się wyśrubowanym standardom piękna oraz walczymy ze stereotypami, które mogą wpływać negatywnie na samoocenę i odbierają nam pewność siebie. „Kobieta powinna mieć długie włosy…”, „W tym wieku taki kolor…!?”, „Siwe włosy dodają lat” i wiele innych. I choć marka Remington oferuje produkty, które pozwalają na stworzenie pięknych fryzur i stylizacji, to konsekwentnie, od lat, podkreślamy i promujemy filozofię „Bądź Sobą Po Swojemu”, mówiącą, że prawdziwe piękno zaczyna się od budowania pewności siebie i pokochania siebie takimi, jakimi jesteśmy, po prostu.

Weź udział
#hairpositive

Idealne włosy, podobnie jak idealne ciała, nie istnieją! Zainspirowani ruchem #bodypositive chcemy głośno o tym powiedzieć – dołącz do nas i zróbmy wspólnie coś dobrego!

Pokaż światu swoje prawdziwe piękno i #BądźSobąPoSwojemu!

Inteligentna prostownica PROluxe YOU™

MEDYTACJA NA DOBRY DZIEŃ

Witaj w medytacji na Good Hair Day, która w ramach filozofii „Bądź Sobą Po Swojemu” wspiera budowanie pewności siebie i wzmacnianie poczucia właśnej wartości. To tylko 10 minut, spróbujesz?

Dostęp do medytacji jest bezpłatny po pobraniu aplikacji Mindy
Dodatkowo mamy dla Was kod rabatowy: remingtonxmindy
20% zniżki na 3 miesiące i 14 dni za darmo lub 20% zniżki na rok i 31 dni za darmo!

Przejdz do medytacji
hairpositive

#Hairpositive stories

Oni też są #Hairpositive! Poznaj historię Kingi, Ewy i Kacpra - influencerów wspierających kampanię.

Kinga choruje na alopecję i działa na instagramowym profilu @lysababaa. Ewa Mazurek na swoim profilu @mazurekewapl opowiada o problemach z włosami po zachorowaniu na COVID-19. Kacper znany jako @mudormood jest po prostu sobą, czy to w peruce czy w kolejnym kolorze włosów.

Kobieta z prostownicą PROluxe YOU Inteligentna prostownica PROluxe YOU

Polskie Stowarzyszenie Alopecji

Polskie Stowarzyszenie Alopecji to pierwsza w Polsce organizacja pozarządowa, niedochodowa i samopomocowa, która działa na rzecz i w imieniu osób chorych na łysienie plackowate, ich rodzin i opiekunów. Ma na celu rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań upowszechniających wiedzę na temat łysienia plackowatego, poprawę jakości opieki lekarskiej, integrując chorych i ich rodziny.

Remington Polska popiera inicjatywy wspierające budowanie pewności siebie. Do tej pory przeprowadziliśmy akcje społeczne m.in. z Fundacją Rak’n’roll oraz portalem Zdrowa Głowa. Tym razem przekażemy pomoc finansową na rzecz Polskiego Stowarzyszenia Alopecji i chcemy Cię zachęcić abyś był częścią tego projektu! Za każdą publikację z #hairpositive deklarujemy 20 zł na działalność Polskiego Stowarzyszenia Alopecji. Pokażmy, że istnieje wiele wersji piękna i zainspirujmy innych do podzielenia się swoimi historiami.

ODWIEDŹ STRONĘ PSA
Kobieta z Inteligentną lokówką PROluxe YOU Inteligentna lokówka PROluxe YOU Inteligentna lokówka PROluxe YOU Inteligentna lokówka PROluxe YOU Inteligentna lokówka PROluxe YOU
hairpositive

NAGRODY

Co miesiąc wybierzemy jedno najciekawsze zgłoszenie. Autora zwycięskiej publikacji nagrodzimy sprzętem Remington! W puli nagród do wyboru znajdują się:

Weź udział

O marce Remington®

Lifestylowa marka Remington® powstała w Nowym Jorku w 1937 roku. Jako pionier z dziedziny higieny osobistej, wprowadziła na rynek w tym samym roku pierwszą na świecie golarkę elektryczną. Dziś Remington® inspiruje szeroką gamą wysokiej jakości innowacyjnych produktów do stylizacji dla kobiet i mężczyzn. Firma czerpie inspirację z aktualnych trendów,
a także z samych klientów, po to, aby tworzyć niezbędne must-haves, które precyzyjnie odpowiadają na ich potrzeby.
Remington® to marka globalnej grupy firm Spectrum Brands.